برای ساخت روف گاردن به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای ساخت روف گاردن به چه نکاتی باید توجه کرد؟، وجود پوشش گیاهی در پشت‌بام به صرفه‌جویی در مصرف انرژی از طریق جلوگیری از هدر رفتن گرما، تأثیرگذار است. در فصل‌های سرد، نور آفتاب جذب باغچه‌های تعبیه شده در پشت‌بام می‌شود و محیطی دنج و خصوصی برای استراحت، پذیرایی و پرورش گیاهان ایجاد می‌کند. اما باید به یک سری از نکات مهم نیز توجه کرد که آیا ساخت روف گاردن کار اصولی و منطقی است یا خیر. 

ادامه مطلب: برای ساخت روف گاردن به چه نکاتی باید توجه کرد؟

آشنایی با سه عامل سادگی، نوع کفپوش و گیاه در طراحی روف گاردن

آشنایی با سه عامل سادگی، نوع کفپوش و گیاه در طراحی روف گاردن، روف گاردن همانند سایر اجزا و قسمت های ساختمان، دارای یک سری اصول طراحی است که برای طراحی و ساخت باید به آنها توجه کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با سه عامل سادگی، نوع کفپوش و انتخاب نوع گیاه در طراحی روف گاردن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با سه عامل سادگی، نوع کفپوش و گیاه در طراحی روف گاردن

آشنایی با اجزای تشکیل دهنده روف گاردن

آشنایی با اجزای تشکیل دهنده روف گاردن، روف گاردن فضاهای سبزی هستند که در سطوح بالای ساختمان های مسکونی ، صنعتی و تجاری که برای تفریح ، فضای بازی، سایه و پناهگاه ، تولید غذا ، کنترل دما، بهبود معماری و ایجاد محیط مناسب زندگی برای پرندگان و یا به سادگی به عنوان یک منطقه سبز طراحی شده است.چنین باغ‌هایی در مقیاس بزرگ می‌توانند بر آب و هوا و محیط زیست منطقه تاثیر گذاشته و آن را بهبود بخشند. با ما همراه باشید تا با اجزا تشکیل دهنده روف گاردن آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با اجزای تشکیل دهنده روف گاردن

آشنایی با سه عامل وزن، دسترس پذیری و ایمنی و وزش باد در طراحی روف گاردن

آشنایی با سه عامل وزن، دسترس پذیری و ایمنی و وزش باد در طراحی روف گاردن، اولین قدم برای اجرای یک روف گاردن، اطلاع از این موضوع است که آیا ساختمان شما برای ساخت یک بام باغ مناسب است یا نه؟ برای این منظور شما باید یک سری اصول را برای طراحی روف گاردن در نظر گرفته و بررسی کنید. در این مقاله قصد داریم شما را با سه عامل وزن، ایمنی و وزش باد در طراحی روف گاردن آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با سه عامل وزن، دسترس پذیری و ایمنی و وزش باد در طراحی روف گاردن

آشنایی با دو مرحله باکس گل و نصب ورق پانچ و ترموود برای ساخت روف گاردن

آشنایی با دو مرحله باکس گل و نصب ورق پانچ و ترموود برای ساخت روف گاردن، روف گاردن در واقع خلق فضای سبز بر روی پشت بام است، تا از این طریق طبیعت را در زندگی شهری دخیل کرده و از آن استفاده کنند. بنابراین به هر نوع فضای سبزی که بر روی بام ساخته شود، روف گاردن گفته می شود و شامل مجموعه ای از گیاهان سبز، آبنما، آلاچیق، مبلمان باغی، سایبان، محصولات کشاورزی و سایر امکانات دیگر با توجه به مساحت موجود می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با دو مرحله اجرای باکس گل و نصب ورق پانچ و ترموود در اجرای روف گاردن آشنا کنیم.

ادامه مطلب: آشنایی با دو مرحله باکس گل و نصب ورق پانچ و ترموود برای ساخت روف گاردن